Drewno - siła tradycji, esencja natury.

Projekty

Slim - Marcin Bartz - Eurobrus

Drewniane domki letniskowe typu SLIM, FIT, REGULAR są współczesną odpowiedzią na zapotrzebowanie na bazę noclegową „wczasów pod gruszą”. Drewniany domek dzięki swojej niskiej akumulacyjności termicznej może być wykorzystywany od wczesnych tygodni wiosennych do późnej jesieni. Po uzupełnieniu o elektryczną instalację grzewczą może być też domkiem całorocznym. Obcowanie z drewnem – budzi korzystne pierwotne uczucia. Domek letniskowy daje wypoczywającym komfortowe poczucie pobytu na własnej „zagrodzie” zgodne ze staropolskim powiedzeniem.

SLIM - nieduży kompaktowy domek, typu „przygodowego”. W parterze pełen program użytkowy – otwarty aneks kuchenny, cześć jadalniana, łazienka [prysznic, wc, umywalka]; część wypoczynkowa – sofa, TV. Na parterze wydzielona jest dwuosobowa sypialnia z wyjściem na taras. Parter jest wysoki „po dach” czyli ok. 5,00m.


Nad częścią parteru znajduje się otwarta antresola [wejście po schodach] z miejscami do spania [możliwość wydzielenia ścianami dwuosobowej sypialni]. Antresola zabezpieczona jest siatką sznurową. Niezobowiązujący charakter antresoli, widok „na dół” poprzez siatkę,  skojarzenia z olinowaniem okrętu na pewno będą na długo zapamiętane po pobycie przez najmłodszych członków rodziny.

Uzupełnieniem i przedłużeniem domku pozwalającym na pobyt w każdych warunkach pogodowych jest duży, wygodny, przewiewny i ustawny zadaszony taras ok. 14m2 z zestawem wypoczynkowym.

Domek SLIM z zewnątrz zaprojektowany został jako nieduża, zwarta, „zamknięta do środka” kubatura, z dużym wygodnym podcieniem na taras. W bryle jest świadomy, wyraźny podział na trzy części –tył dołem „obronny” górą „bezpieczny” z oknem, boki „obronne” bez okien i front – otwarty i dzięki oknom do ziemi i zadaszonemu tarasowi pozwalającemu spędzić czas – „w domku ale na świeżym powietrzu”

Wnętrze domu ma pokazywać możliwości wykorzystania drewna, ma też kojarzyć się z wakacjami i spędzonym wspólnie czasem. Ściany i podbitka dachu wyłożona cedrowym gontem pozwoli odpoczywającemu na obcowanie z piękną surowością drewna. Wygodę zapewniają szafy pod schodami i na antresoli. Doświetlenie zapewniają duże okna do ziemi, usytuowane tak, żeby można było cały domek przewietrzyć.

+48 507 224 335
+48 500 355 404
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.