Drewno - siła tradycji, esencja natury.

Projekty

Regular - Marcin Bartz - Eurobrus


Drewniane domki letniskowe typu FIT, SLIM, REGULAR są współczesną odpowiedzią na zapotrzebowanie na bazę noclegową „wczasów pod gruszą”. Drewniany domek dzięki swojej niskiej akumulacyjności termicznej może być wykorzystywany od wczesnych tygodni wiosennych do późnej jesieni. Po uzupełnieniu o elektryczną instalację grzewczą może być też domkiem całorocznym. Obcowanie z drewnem – budzi korzystne pierwotne uczucia. Domek letniskowy daje wypoczywającym komfortowe poczucie pobytu na własnej „zagrodzie” zgodne ze staropolskim powiedzeniem.

REGULAR – wygodny, komfortowy domek, bryła ze skośnym dachem. W parterze pełen program użytkowy – otwarty aneks kuchenny, cześć jadalniana, łazienka [prysznic, wc, umywalka]; część wypoczynkowa – sofa, TV.

Nad  parterem piętro [dostęp ze schodów], na piętrze dwie sypialnie – sypialnia „rodziców” i sypialnia „dzieci”. Przez duże okna do podłogi  [tylko funkcja uchylna – nie można ich otwierać] możliwość pełnego obcowania z otoczeniem.

Uzupełnieniem i przedłużeniem domku pozwalającym na pobyt w każdych warunkach pogodowych jest duży, wygodny, przewiewny i ustawny zadaszony taras ok. 18m2 z zestawem wypoczynkowym.

Domek REGULAR z zewnątrz zaprojektowany został jako prosta, statyczna, klasyczna bryła ze skośnym dachem, z dostawionym wolnostojącym tarasem na planie „lejka” wciągającego do środka. W bryle jest świadomy wyraźny podział na trzy części –tył dołem „obronny” górą „bezpieczny” z oknem, boki „obronne” bez okien i front – otwarty i dzięki oknom do ziemi i zadaszonemu tarasowi pozwalającemu spędzić czas – „w domku ale na świeżym powietrzu”

Wnętrze domku jest skierowane dla osób lubiących nowoczesne „nieoczywiste” rozwiązania – zaprojektowano i wstawiono do wnętrza moduł ze sklejki ze schodami, szafami, łazienką. Wygodę zapewniają szafy ubraniowe pod schodami i na antresoli. Doświetlenie zapewniają duże okna do ziemi, usytuowane tak żeby można było cały domek przewietrzyć.

+48 507 224 335
+48 500 355 404
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.