Drewno - siła tradycji, esencja natury.

Projekty

ADONIS - Grzegorz Ignaciak - Eurobrus

Projekt budynku w nowoczesnej formie. Główna bryła budynku - prosta i podłużna idealnie wpasowująca się w wąską działkę, przykryta dachem dwuspadowym, odnosi się bezpośrednio do stylistyki „nowoczesnej stodoły”. Charakterystycznym elementem formy tej rodziny projektowej jest wysunięte obramowanie tarasu wykończone od wewnątrz deską elewacyjną, ale także duża strefa dzienna z otwartym sufitem oraz antresolą. Program pomieszczeń został zaplanowany z myślą o rodzinie 5 osobowej. Na parterze znajduje się otwarta strefa dzienna łącząca salon, jadalnie i kuchnię oraz strefa intymna z sypialnią główną, łazienką, niewielka garderobą oraz gabinetem. CE - projekt spełnia normy energetyczne, w projekcie są wszystkie i kompletne instalacje, min: wod-kan, elektryczne, co. Każdy projekt z CE ma obliczoną charakterystykę energetyczną.

POWIERZCHNIA ZABUDOWY (m2)POWIERZCHNIA CAŁKOWITA (m2)POWIERZCHNIA UŻYTKOWA (m2)KUBATURA (m3)WYSOKOŚĆ BUDYNKU (m)ILOŚĆ KONDYGNACJI KĄT NACHYLENIA DACHU
154,4194,75143,65926,47,74240 stopni
+48 507 224 335
+48 500 355 404
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.