Posiadasz już projekt? Prześlij go do nas! Wykonujemy wyceny wszystkich projektów.

Roboty żelbetowe

Naszą specjalnością jest stawianie drewnianej konstrukcji domów z bali, jednak wobec zapotrzebowania rynku i oczekiwań naszych klientów oraz powtarzających się błędów wykonawczych, popełnianych przez firmy wynajęte przez Inwestorów, postanowiliśmy zbudować kolejny własny, profesjonalny dział zajmujący się wykonawstwem fundamentów.

Przyjęliśmy zasadę, że budujemy fundamenty domów wyłącznie w technologii żelbetowej.

Według nas fundament jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcji domów, dlatego musi być solidny i dobrze wykonany.

Nasze fundamenty posiadają odpowiednie zabezpieczenia przeciw wilgoci, są ocieplane, mają prawidłowo poprowadzone instalacje i dobrze wylaną posadzkę. Fundament żelbetowy jest nieco droższy od najbardziej popularnego wykonywanego z bloczków betonowych, ale to on i dobra konstrukcja drewniana decydują potem o długowieczności naszych domów.

Specjalizujemy się w pracach w trudnym terenie (np. w górach czy na terenach podmokłych). Tam gdzie nie mogą wjechać maszyny, my sobie poradzimy! Proszę tylko popatrzeć na kilka naszych fotografii, a przekonają się Państwo sami.

Posiadasz już projekt? Prześlij go do nas! Wykonujemy wyceny wszystkich projektów.
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.