Eurobrus – jakość, trwałość rzetelność

Elementy wykończenia - Eurobrus

Naszą specjalnością jest stawianie drewnianej konstrukcji domów z bali, jednak wobec zapotrzebowania rynku i oczekiwań naszych klientów, postanowiliśmy zbudować własny, wysoce profesjonalny, dział zajmujący się pracami wykończeniowymi. 


W ramach prac wykończeniowych realizujemy praktycznie pełen zakres wykonawczy. Jedyne czego nie wykonujemy z zakresu prac wykończeniowych, to prace związane z tzw. „białym montażem” elementów instalacyjnych.


W przypadku zlecenia nam prac instalacyjnych przez Inwestora, my zawsze dalej przekazujemy te zadania sprawdzonym firmom, najczęściej pochodzących z rejonu realizacji inwestycji. Ułatwia to późniejszy serwis instalacji i związanych z nimi urządzeń. Do realizacji prac wykończeniowych wykorzystujemy materiały renomowanych producentów.


W umowach z Inwestorami, jeśli w naszym zakresie są prace wykończeniowe, spisujemy zawsze załącznik do umowy, który szczegółowo określa zakres naszych prac w budynku. Pozwala to Inwestorowi na szczegółowe określenie oczekiwań wobec naszej firmy.  

+48 507 224 335
+48 500 355 404
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.