Posiadasz już projekt? Prześlij go do nas! Wykonujemy wyceny wszystkich projektów.

Elementy wykończenia

Naszą specjalnością jest stawianie drewnianej konstrukcji domów z bali, jednak wobec zapotrzebowania rynku i oczekiwań naszych klientów, postanowiliśmy zbudować własny, wysoce profesjonalny, dział zajmujący się wybranymi pracami wykończeniowymi. Nie wszystkimi, tylko tymi na których naprawdę się znamy. Wyznajemy zasadę, iż robimy to w czym osiągnęliśmy poziom mistrzowski.

Nie zajmujemy się żadnymi instalacjami (możemy je jednak koordynować w ramach budowy), układaniem płytek, szpachlowaniem, malowaniem, wylewkami i tym podobnymi pracami już stricte wykończeniowymi. Ale jeśli prace dotyczą deskowania, ocieplania czy wstawiania i obróbki okien czy drzwi, wykonania schodów wewnętrznych, to z chęcią je zrealizujemy. Mamy również wysokiej klasy dekarzy i ludzi stawiających kominy oraz budujących kominki z wkładami żeliwnymi.

W umowach z Inwestorami, jeśli w naszym zakresie są prace wykończeniowe, spisujemy zawsze załącznik do umowy, który szczegółowo określa zakres naszych prac w budynku. Pozwala to Inwestorowi na szczegółowe określenie oczekiwań wobec naszej firmy.  

Posiadasz już projekt? Prześlij go do nas! Wykonujemy wyceny wszystkich projektów.
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.