Drewno - siła tradycji, esencja natury.

Nasza oferta

Traktujemy bardzo poważnie nasze motto "drewno - siła tradycji, esencja natury", dlatego pracujemy wyłącznie na zasadach wykorzystania materiału, pozyskanego w sposób legalny z odpowiednimi certyfikatami, który następnie zostanie odbudowany poprzez kolejne nasadzenia nowych drzew, na miejscach dotychczasowej wycinki. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej ekstrawagancki projekt w zakresie budowy domów z drewna. Nasz zakład w Żyrardowie posiada zaplecze do prefabrykacji elementów konstrukcyjnych budynku, dzięki czemu cały proces po przyjeździe na budowę skracamy do niezbędnego minimum. Szybsza i efektywniejsza praca pozwala na obniżenie kosztów wybudowania domu przez naszą firmę, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższych standardów kontroli produkcji. Jednocześnie stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne polegające na zastosowaniu uszczelek rozprężnych pomiędzy balami, co gwarantuje znaczne zmniejszenie utraty ciepła i zapewnia energooszczędność budynku. Nasze domy budujemy z drewna suszonego komorowo, certyfikowanego znakiem CE z zachowaniem wszystkich wymogów prawa budowlanego. Stawiamy na jakość wykonania i satysfakcję klientów. Nasze ekipy ciesielskie to specjaliści najwyższej klasy - Hucułowie - karpaccy górale. Stoi za nimi tradycja huculskiego rzemiosła budownictwa drewnianego, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Szczycimy się tym , że jesteśmy rzemieślnikami i budujemy z naturalnych surowców w zgodzie z tradycją. Dla nas praca jest naszą pasją i przygodą, bo budowa każdego domu to niepowtarzalna droga. Droga, którą przechodzimy razem z Inwestorami. Zostawiamy na każdej budowie część siebie, część naszego życia. Największą satysfakcją jest dla nas widok zadowolonych Inwestorów po zakończeniu każdej budowy.Nasze domy realizujemy głównie w stanie surowym otwartym, ale zgodnie z życzeniami klientów także z fundamentami i elementami stanu surowego zamkniętego. Na budowie pracują tylko nasze ekipy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopilnować standardów jakościowych.

 


Budujemy domy wyłącznie ze świerku i dębu (podwalina budynku). Nasz surowiec jest najwyższej jakości - pozyskiwany z terenów zachodniej Ukrainy, z „serca” Karpat (z okolic Worohty i Verhovyny na Ukrainie). Materiał konstrukcyjny poddajemy zawsze procesowi suszenia komorowego, poza budową z bali eliptycznych. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów pomocniczych i pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy narzędziach. 


Szczycimy się tym, że jesteśmy rzemieślnikami. Stawiamy na jakość i energooszczędność ale w rozsądnej cenie.


Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przystępne ceny realizacji Waszych wymarzonych domów drewnianych, adekwatnej do jakości wykonania i użytych materiałów.

+48 507 224 335
+48 500 355 404
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.