Drewno - siła tradycji, esencja natury.

Nasza oferta

Traktujemy bardzo poważnie nasze motto "drewno - siła tradycji, esencja natury", dlatego pracujemy wyłącznie na zasadach wykorzystania materiału, pozyskanego w sposób legalny z odpowiednimi certyfikatami, który następnie zostanie odbudowany poprzez kolejne nasadzenia nowych drzew, na miejscach dotychczasowej wycinki. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej ekstrawagancki projekt w zakresie budowy domów z drewna. Nie składamy domów w zakładzie produkcyjnym, tylko budujemy na miejscu u klienta w oparciu o dostarczone i przetworzone przez nas drewno. Wycinając wszystkie zamki (węgły) na placu budowy i ręcznie szlifując drewno przed montażem nadajemy naszym domom niepowtarzalny charakter. Stawiamy na jakość wykonania i satysfakcję klientów. Nasze ekipy ciesielskie to specjaliści najwyższej klasy - Hucułowie - karpaccy górale. Stoi za nimi tradycja huculskiego rzemiosła budownictwa drewnianego, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Szczycimy się tym , że jesteśmy rzemieślnikami i budujemy z naturalnych surowców w zgodzie z tradycją. Dla nas praca jest naszą pasją i przygodą, bo budowa każdego domu to niepowtarzalna droga. Droga, którą przechodzimy razem z Inwestorami. Zostawiamy na każdej budowie część siebie, część naszego życia. Największą satysfakcją jest dla nas widok zadowolonych Inwestorów po zakończeniu każdej budowy.Nasze domy realizujemy według życzeń klienta, głównie kompleksowo w standardzie "pod klucz" własnymi ekipami. Tylko prace specjalistyczne np. stolarka okienna i drzwiowa wykonywane są przez naszych stałych, sprawdzonych i wieloletnich partnerów, reprezentujących najwyższą jakość wykonania. Stosujemy najnowocześniejsze technologie budowlane i rozwiązania techniczne. Nie realizujemy tylko prac instalacyjnych w budynkach. Wychodzimy z założenia, że instalacje powinny być realizowane przez miejscowe firmy, zlokalizowane jak najbliżej miejsca inwestycji. Jest to podyktowane koniecznością prowadzenia prawidłowego serwisu po wykonawczego i eksploatacyjnego tych instalacji w normalnym użytkowaniu budynku. 

 


Budujemy domy wyłącznie ze świerku i dębu (podwalina budynku). Nasz surowiec jest najwyższej jakości - pozyskiwany z terenów zachodniej Ukrainy, z „serca” Karpat (z okolic Worohty i Verhovyny na Ukrainie). Materiał konstrukcyjny poddajemy zawsze procesowi suszenia komorowego, poza budową z bali eliptycznych. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów pomocniczych i pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy narzędziach. 


Szczycimy się tym, że jesteśmy rzemieślnikami. Stawiamy na jakość ale w rozsądnej cenie.


Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu przystępne ceny realizacji Waszych wymarzonych domów drewnianych, adekwatnej do jakości wykonania i użytych materiałów.

+48 507 224 335
+48 500 355 404
logo eurobrus
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.